Web Systemsis valmistame kaasaegseid kodulehti, e-poode ja mobiilirakendusi. Loome infosüsteeme ja viime läbi kliendikoolitusi.
Tegutseme aastast 2006 ning selle aja jooksul on valminud enam kui 1000 omanäolist projekti.

Üks meie põhilisi teenuseid on personaalse disainiga kodulehtede valmistamine, millega käib kaasas WordPress sisuhaldussüsteem. Süsteem on väga paindlik ning seda on lihtne administreerida, lisades uudiseid, pilte, faile jne ilma mingi vaevata. Valmis kodulehe paigutame Teie poolt valitud serverisse.

Alati on võimalik kõike muuta või kohendada vastavalt Teie soovidele. Võtke vaid meiega ühendust kas e-posti või telefoni teel ning leiame Teile parima lahenduse!


Oleme kokku kogunud valiku viimase aja projektidest, millest igaüks on erineva iseloomu ja tehnilise lahendusega. Koostatud portfoolio annab tervikliku ülevaate meie igapäeva tegevustest veebilehtede vallas.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.