Töö kodulehega ei lõppe lehe live´i minekuga. Kui veebileht juba külastajatele nähtav on, tuleb teha tööd nii sisumuudatuste kui ka tarvkarauuendustega. Kodulehe haldus ja hooldus on lehe veatu ja tõhusa toimimise jaoks ülioluline.

Mis saab pärast veebilehe valmimist?

Üks võimalus on, et koduleht jääb internetiavarustesse rippuma kuniks viirused ta maha murravad või uuendamata tarkvara tema sujuvat toimimist pärssima hakkab.

Teine võimalus on see, et veebilehte hakatakse regulaarselt hooldama. Nii nagu igaüks meist hoolitseb oma auto või muu vara eest, nii tuleb ka kodulehte hooldada selleks, et ta pikka aega ilus, töökorras ja -kindel püsiks!

Et veebilehed oleksid up-to-date, soovitame kõigile kodulehtedele haldus- ja hooldusteenust. Regulaarse kodulehe haldus- ja hooldusteenusega tagab ettevõte oma äri ühe tähtsaima lüli sujuva ja tõrgeteta töötamise. Kui ettevõte on kodulehe tegemisse juba niivõrd palju ressurssi investeerinud, siis oleks patt ta lihtsalt ripakile jätta.

kodulehe hooldus

Sisu ja tarkvara uuendamine

Selleks, et koduleht ettevõttele maksimaalselt tulu tooks, tuleb temaga pidevalt tööd teha. Esiteks tuleb uuendada sisu – pilte, tekste, videosid. Värsket sisu armastavad nii otsingumootorid kui ka kliendid. Teiseks tuleb silm peal hoida veebi tarkvaral, et iganenud versioon veebi tuksi ei keeraks. Kodulehe haldus- ja hooldusteenuse kliendid saavad rahuliku südamega oma ettevõtte arendustegevustele keskenduda ja veebi tervisliku seisundi eest hoolitsemise meie kätesse jätta.

kodulehe hooldus ja haldus

Olenevalt veebilehe suurusest ja kliendi vajadusest teeme kas kord kuus või kord kvartalis lehtedele hooldust, mille käigus:

  1. uuendame tarkvara
  2. kontrollime pahavara
  3. kontollime katkiseid linke
  4. kontollime veebilehe kiirust
  5. eemaldame spämmi
  6. optimeerime andmebaasi

Soovitused kodulehe parendamiseks

Lisaks rutiinsele veebilehe hooldusele anname omapoolseid soovitusi, kuidas veebi veel paremaks ja atraktiivsemaks teha. Olgu see seotud veebi väljanägemise või funktsionaalsusega, anname sellest igal juhul märku. On siis mõni pilt udune, galeriivaade kole või puudub veebilehel mobiilne versioon – enda teada me seda tähelepanekut ei jäta. Meie poolt edasiantud info põhjal saab klient otsustada, milliseid uuendusi ta soovib ellu viia ja millised soovitused ei ole tema ärile prioriteetsed.

Kodulehe haldus- ja hooldusteenuse kliendid saavad lisaks eelpoolnimetatule ka sisu uuendamise meie hooleks jätta. Kui veebilehel on vaja muuta kontakte, pilte, tekste, luua uus sisuleht jms, siis selle asemel, et ise pusima hakata, võib oma soovid meile edastada ja meie juba hoolitseme, et uus info kenasti lehele üles saaks.

kodulehe haldus

Kokkuvõtvalt hõlmab kodulehe haldus- ja hooldusteenus järgmist:

  • Regulaarset veebilehe hooldust põhifunktsioonide uuendamise ja kontrolliga
  • Jooksvate muudatuste tegemist kodulehel vastavalt kliendi soovidele
  • Meie tiimipoolseid soovitusi veebilehe arendamiseks ja parendamiseks

Soovid lisainformatsiooni? Võta meiega ühendust ja tule tasuta konsultatsioonile!

kodulehe tegemine hooldus
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.