Küberkaitsekeskuse CYCON konverentsi koduleht

  • Link lehele: https://cycon.org/
  • Tehnoloogiad: HTML5, MySQL, Javascript, PHP, WordPress, SCSS, Woo Commerce, Laravel, Figma

NATO küberkaitsekeskus korraldab igal aastal Tallinnas kõrgetasemelist küberkaitsekonverentsi CyCon. Osaleda saab nii kohapeal kui virtuaalselt kõikjalt maailmast. CyCon pöördus meie poole palvega luua turvaline veebikeskkond, kus konverentsil osalejad saaksid end registreerida üritusele, valida endale sobivad sessioonid, luua enda profiil ning tasuda konverentsi ligipääsu eest.

Samuti oli oluline, et osalejatel oleks võimalus oma kontoga veebilehele sisse logida, ennast erinevatele loengutele/sotsiaalsetele üritustele registreerida, sisestada enda kohta erinevat infot või seda muuta ning mugavalt online´is ülekandeid vaadata.

Teine pool, mis tavakasutajale silma ei hakka, on loodud administreerimiskeskkond, mis lubab ürituste korraldajatel kiirelt ja lihtsalt hallata konverentsil osalejate infot ning planeerida eelseisvaid sessioone ning ühisüritusi. Näiteks saab määrata palju inimesi millisesse saali mahub, kes millisest üritusest osa võtab, teha tabelite kujul väljavõtted ja raporteid osalejatest. Saab näha, kas ürituse eest on tasutud, saata välja uudiskirju ning hiljem toimunud ürituse kohta võtta välja vajalikke aruandeid.

Disain on loodud kasutades veebirakendust Figma, leht on loodud WordPressi baasile ning kasutab ostude sooritamiseks WooCommerce platvormi.

2024. aasta kevadel sai lehele tehtud ka värskenduskuur – uuendatud sai front-end osa ning lisatud uut sisu. Muudatusi sai ka disain ning lisatud vajalikud sponsorite logod.