Disain on ettevõtte visiitkaart ning nägu, millega klient ettevõtet seostab. Hea veebidisain eeldab alati põhjalikku eeltööd. Kodulehe disaini tegemisel küsime alati rohelt küsimusi – miks, mida ja kuidas.

Teeme pilkupüüdvaid, kasutajasõbralikke ning kergesti arusaadavaid disaine, mis tekitavad külastajas usaldust ja positiivset emotsiooni. Alustame analüüsist ning eesmärkide seadmisest, visandame prototüübi ja lõpuks disainime kasutajaliidese. Vajadusel astume sammu tagasi ja veel enne veebi juurde asumist, loome ettevõttele tervikliku visuaalse identiteedi: pakume välja värvilahendused, teeme logo ja stiiliraamatu. Tegeleme maandumislehtedega, bännerite ning uudiskirjade põhjade stiliseerimisega.

Meie disainiteenused:

 • UX analüüs
 • kasutajakogemuse disain
 • brändingu ja visuaalse identiteedi loomine
 • veebidisain ja kodulehe kujundamine
 • visuaalne disain
 • graafiline disain
 • CVI loomine
 • mobiilirakenduse disain
 • animatsioonide loomine
UX disain

UX disain ehk kasutajakogemuse disain tagab selle, et veebilahendus oleks kasutajale intuitiivne ja mugav. Esimene samm kasutajakogemuse (UX) disainis on põhjalik analüüs. Analüüsi käigus tuvastame kasutajate valupunktid, eesmärgid ja omadused. Analüüsime ka sihtgrupi käitumist ja ootusi. Pärast uurimisetappi loob disainer prototüübi ja wireframe´i.

UI disain

UI disain ehk kasutajaliidese disain on veebilahenduse visuaalne kujundus. Selle eesmärk on luua visuaalselt atraktiivsed veebilahendused, mis meelitavad ligi ja hoiavad kasutajaid pakkudes funktsionaalsust kliendile arusaadaval viisil. Loome disaine, mis kajastavad klientide väärtusi ja toetavad sinu ärieesmärke.

Graafiline disain

Graafiline disain on visuaalse sisu loomine. Lihtsustatult öeldes koosneb see pildist, tekstist, värvist ja kujust. Ettevõtte jaoks on meeldejäävate graafilise disaini elementide loomine ja nende läbiv kasutamine oluline kommunikatsioonivahend. Hea graafiline disain annab kliendile kohe märku, mis ettevõttega tegemist ning on nii tihedalt seotud ettevõtte identideediga, et on igas turundustegevuses selgelt ära tuntav.
Loome nii trükised, uudiskirjade põhjasid, logosid kui ka välireklaame.

CVI

CVI on sinu ettevõtte visuaalne identiteet ehk stiiliraamat. Sealt leiab kogu info ja näited selle kohta, kuidas brändi erinevates kanalites näidata.

10+ aastat kogemust disainimaastikul

Meid on disaini loomisel usaldanud:

Disainimisel kasutatavad tehnoloogiad

Disaineri töövahendite hulka kuulub mitmeid tööriistu alates tavalisest Google otsingust kuni spetsiifiliste animeerimis- ja kujundusprogrammideni. Kõige sagedamini on kasutusel Figma ja Adobe programmid. Need tööriistad aitavad meil mitte ainult soovitud lahendused valmis teha, aga tööprotsessis loodut ka kliendile visuaalselt kommunikeerida.

Figma on pilvepõhine disainitööriist, mis muuhulgas võimaldab disaineritel luua oma disainilahendustest interaktiivseid prototüüpe. See funktsioon on kasulik veebilehe või -rakenduse kasutajakogemuse (UX) testimiseks ja täiustamiseks. Lisaks võimaldab Figma mitmel inimesel sama projektiga samaaegselt töötada ja projekti teiste inimestega jagada.

Adobe programmid, nagu Photoshop, Illustrator ja InDesign, on standardsed disaini tööriistad. Need pakuvad laia valikut funktsioone ja tööriistu, mida saab kasutada erinevate kujunduselementide (nt graafika, illustratsioonid ja paigutused) loomiseks ja sobivad kodulehtede ja -rakenduste, logode, trükimaterjalide ja muu kujundamiseks.

Milline on koostöö meiega?

Teame, mida teeme!

Süvenemine sinu projekti ja teeme põhjaliku eeltöö. Selle pealt kujundame välja kasutajakogemuse strateegia ja funktsionaalsused.

Teeme spetsiaalselt sulle!

Disaini loomisel lähtume sellest, et sinu ettevõtte lugu ja identiteet saaks läbi visuaali atraktiivselt ja kaasahaaravalt edasi antud.

Meie meeskond hoolib!

Mõtleme kaasa ja arvestame. Siirast soovi teha head tööd toetab meie läbimõeldud tööprotsess ja aastatepikkune kogemus.

Soovid lisainformatsiooni? Võta meiega ühendust ja tule tasuta konsultatsioonile.

Töö kodulehega ei lõppe lehe live´i minekuga. Kui veebileht juba külastajatele nähtav on, tuleb teha tööd nii sisumuudatuste kui ka tarvkarauuendustega. Kodulehe hooldus ja haldus on lehe veatu ja tõhusa jätkusuutliku toimimise jaoks ülioluline.

Mis saab ning tuleb pärast veebilehe valmimist? Üks võimalus on, et koduleht jääb internetiavarustesse rippuma kuniks viirused ta maha murravad või uuendamata tarkvara tema sujuvat toimimist pärssima hakkab.

Teine võimalus on see, et veebilehte hakatakse regulaarselt hooldama. Nii nagu igaüks meist hoolitseb oma auto või muu vara eest, nii tuleb ka kodulehte hooldada selleks, et ta pikka aega ilus, töökorras ja -kindel püsiks!

Et veebilehed oleksid up-to-date, soovitame kõigile kodulehtedele hooldus- ja haldusteenust. Regulaarse kodulehe haldus- ja hooldusteenusega tagab ettevõte oma äri ühe tähtsaima tööriista sujuva ja tõrgeteta töötamise. Kui ettevõte on kodulehe tegemisse juba niivõrd palju ressurssi investeerinud, siis oleks patt ta lihtsalt ripakile jätta.

Sisu ja tarkvara uuendamine

Selleks, et koduleht ettevõttele maksimaalselt tulu tooks, tuleb temaga pidevalt tööd teha. Esiteks, tuleb uuendada ja optimeerida sisu – pilte, tekste, videosid. Värsket sisu armastavad nii otsingumootorid kui ka kliendid. Teiseks, tuleb silm peal hoida veebi tarkvaral, et iganenud versioon veebi tuksi ei keeraks. Kodulehe haldus- ja hooldusteenuse kliendid saavad rahuliku südamega oma ettevõtte arendustegevustele keskenduda ja veebi tervisliku seisundi eest hoolitsemise meie kätesse jätta.

Soovitused kodulehe parendamiseks

Lisaks rutiinsele veebilehe hooldusele anname omapoolseid soovitusi, kuidas veebi veel paremaks ja atraktiivsemaks teha. Olgu see seotud veebi väljanägemise või funktsionaalsusega, anname sellest igal juhul märku. On siis mõni pilt udune, galeriivaade kole või puudub veebilehel mobiilne versioon – enda teada me seda tähelepanekut ei jäta. Meie poolt edasiantud info põhjal saad otsustada, milliseid uuendusi soovid ellu viia ja millised soovitused ei ole ärile hetkel prioriteetsed.

Kodulehe haldus- ja hooldusteenuse kliendina saad lisaks eelpool nimetatule ka sisu uuendamise meie hooleks jätta. Kui veebilehel on vaja muuta kontakte, pilte, tekste, luua uus sisuleht jms, siis selle asemel, et ise pusima hakata, võib oma soovid meile edastada ja meie juba hoolitseme, et uus info kenasti lehele üles saaks. Meil on meeskonnas ka kompetentsid, et aidata teil uut optimeeritud sisu lähtuvalt sisendist luua.

Soovid lisainformatsiooni? Võta meiega ühendust ja tule tasuta konsultatsioonile!

Personaalse disainiga funktsionaalse kodulehe tegemine või veebirakenduse arendamine on sinu äri tõrgeteta toimimiseks ja kasvamiseks äärmiselt oluline. Kodulehe tegemine eeldab tulevikku vaatavat ja usaldusväärset partnerit.

Arendame unikaalseid kodulehti ja veebirakendusi väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele. Kodulehe tegemisel lähtume sinu ja su kliendi huvidest ja vajadustest. Arendame välja erilahendused ning teeme lehe otsingumootorile sõbralikuks (SEO). Oleme sulle toeks pidevalt muutuvas digimaailmas.

Meie veebiarenduse teenused

Meie spetsialiteeti kuuluvad veebiarendusteenused, sh kodulehe tegemine, täidavad kõik ühte eesmärki – tagada sulle ja su klientidele suurepärane kasutajakogemus, hea emotsioon ja seatud ootustele vastavad tulemused.

Kodulehe tegemine

Veebileht on sinu kliendi hoidmiseks ja uute meelitamiseks vaieldamatult üks olulisemaid kanaleid. On raske leida mistahes suurusega ettevõtet, kellel poleks oma kodulehte. Väärt kodulehe tegemine on parim äristrateegia.

Veebirakenduse loomine

Veebirakendus on nutikas viis erinevate ärivajaduste tõhusaks lahendamiseks. Automatiseerimine muudab töövoo sujuvamaks, tõstab ettevõtte efektiivsust ja kättesaadavust.

E-kaubanduse lahendused

Lisaks kodulehe tegemisele valmistame kasutajasõbralikke e-poode, mis on turvalised ja integreeritud kõigi vajalike kolmanda osapoole teenuste ja süsteemidega. Loe e-poe tegemise kohta siit.

Haldus ja hooldus

Töö veebilehe või -rakendusega ei lõppe kunagi. Pärast seda kui veebilahendus juba külastajatele kasutamiseks valmis on, tuleb teha jätkuvalt tööd nii sisumuudatuste kui ka tarvkarauuendustega, et tagada veebilehe jätkusuutlik toimimine.

Veebiarendusel järgime paikapandud protsessi

Keerukate projektide puhul on oluline, et arendustiim pööraks kodulehe tegemisel tähelepanu igale detailile. Web Systemsis oleme aastate jooksul loonud kümneid veebilahendusi ja teame, mida on vaja sujuva ja optimeeritud veebiarendusprotsessi läbiviimiseks. Loe lisaks meie protsessi kohta siit.

Veebiarenduses kasutatavad tehnoloogiad

Veebiarenduse projekti jaoks sobivate tehnoloogiate valimine on arendusprotsessi üks esimesi olulisi samme. Tehnoloogiad mõjutavad otseselt nii veebilahenduse kiirust, turvalisust kui ka sooritust. Kodulehe tegemisel ja veebirakenduste arendamisel kasutatakse mitut tehnoloogiat korraga. Valima peab erinevate programmeerimiskeelte, raamistike, operatsioonisüsteemide, andmebaasi- ja serveritehnoloogiate ning mitmesugusete muude tööriistade seast. Arvestades iga projekti erinevaid vajadusi ja kriteeriume, valime parima võimaliku komplekti tehnoloogiaid.

10+ aastat kogemust kodulehe tegemisel

Aastate jooksul oleme koostööd teinud paljude erinevate klientidega, alates väikeettevõtetest kuni suurte kaubamärkideni. Meie meeskonnal on kogemus ja oskused, et mõista iga projekti ainulaadsust ja see idee tasandilt ellu tuua. Meid on kodulehe tegemisel usaldanud:

Mõnest meie arendusprojektist lähemalt

Miks usaldada oma kodulehe tegemine meile?

Teeme spetsiaalselt sulle!

Kodulehe tegemisel või veebirakenduse loomisel arvestame sinu ettevõtte brändingut, sihtklienti, ärilisi eesmärke ja müügiargumente ning disainime ja arendame selle põhjal sinu sihtkliendile suunatud kasutajakogemuse. Teame, et erinevatel sihtklientidel on erinevad huvid ja oskuspagas.

Pakume täisteenust!

Sul ei ole vaja kulutada oma aega ja ressurssi erinevate valdkondade spetsialistide otsimisele. Pakume täisteenust alates ideede genereerimisest ja disainist kuni edasise teostuse ja toeni. OCTA kaudu pakume ka sisuloomet ja SEO teenust.

Meie meeskond hoolib!

Mõtleme kaasa ja arvestame. Siirast soovi teha head tööd toetab meie läbimõeldud arendusprotsess ja aastatepikkune kogemus.

Soovid lisainformatsiooni? Võta meiega ühendust ja tule tasuta konsultatsioonile.

Kohandatud tarkvaraarendus on tarkvara planeerimine, arendamine, juurutamine ja hooldamine vastavalt sinu ettevõtte, ärifunktsioonide ja kasutajate vajadustele.

Spetsialiseerume tarkvara ja infosüsteemide arendusele väikse ja keskmise suurusega ettevõtetele. Pakume täisteenust alates analüüsist kuni tarkvara arendamise, juurutamise ja toeni. Alustame eeltööga ja süveneme põhjalikult sinu ettevõtte eesmärkidesse ja väljakutsetesse. Töötame välja strateegia, mis viib eesmärgini.

Mis on kohandatud tarkvaraarenduse eelised?

Kohandatud äritarkvara on olnud paljudele ettevõtetele populaarne valik mitmel põhjusel. Peamiselt sellepärast, et tulemiks on täpselt sinu äri vajadustele vastav toode. Lisaks on tarkvaraarenduse oluliseks plussiks ka integreeruvus ja paindlikkus.

Milliseid tarkvaraarendusi pakume?

 • äritarkvara ja infosüsteemid
 • ärianalüüs
 • infosüsteemide analüüs ja kavandamine
 • äriinfosüsteemid
 • majandustarkvara liidestamine
 • infosüsteemide arendus
 • majandus- ja laotarkvaraga liidestamine
 • siseveebide arendus
 • ärirakenduste arendus
 • MVP prototüüpide arendus
Majandustarkvaraga liidestamine

Liidestus seob sinu äri erinevad keskkonnad omavahel ühtseks tervikuks. See muudab sinu tööd märgatavalt lihtsamaks ja efektiivsemaks. Oleme liidestanud: Directo, Erply, Merit Aktiva, Erply, Eva, Ladu20, Joosep, Excellent, NOOM. Loe liidestamise kohta siit.

Ärirakenduse loomine

Ärirakendus on nutikas viis erinevate ärivajaduste tõhusaks lahendamiseks. Automatiseerimine muudab töövoo sujuvamaks, tõstab ettevõtte efektiivsust ja kättesaadavust.

Portaalide infovahetus

Vahest on ettevõtetel, eriti müügiprotsessis, tarvis eksportida infot alglehelt teise, kolmandasse või lausa neljandasse keskkonda. Paneme toimima nii ühe- ja kahesuunalised infovahetuse portaalide vahel, arvestades iga keskkonna standardite, eripärade ja tingimustega. Meie loodud süsteemide infovahetus on sujuv ja sünkroonid toimivad töökindlalt ning turvaliselt.

Mobiilirakenduse loomine

Mobiilirakendused on üks parimaid viise konkurentidest eristuda ja klientide lojaalsust kasvatada. Loome hübriidrakendusi ja native mobiilirakendusi Android ja iOS platvormidele.

Kuidas me töötame?

Tarkvaraarenduses on projektide puhul tähtis, et meeskond pööraks tarkvara ja infosüsteemide loomisel tähelepanu igale detailile. Web Systemsis oleme aastate jooksul loonud mitmeid süsteeme ja teame, mida on vaja sujuva ja optimeeritud arendusprotsessi läbiviimiseks. Loe lisaks meie protsessi kohta siit.

Milliseid tehnoloogiaid tarkvaraarendusel kasutame?

Kasutame tipptasemel tehnoloogiaid, et pakkuda töökindlaid ja kasutajasõbralikke tarkvaralahendusi. Meie tööriistakomplekt on mitmekülgne, ulatudes TypeScriptist, PHP-st ja JavaScriptist, mis tagavad back-end-funktsionaalsuse, kuni selliste front-end raamistikeni nagu Angular, Vue.js ja Nuxt.js. Andmehalduse jaoks kasutame erinevaid andmebaasisüsteeme, sealhulgas Microsoft SQL, MySQL, PostgreSQL ja MariaDB. Bootstrapi ja TailwindCSS-i abil äratame ellu tundliku ja esteetilise disaini.

Kuidas valida parimad tehnoloogiad?

Esiteks,

tehnoloogia valik sõltub sellest, millises keskkonnas sinu olemasolev süsteem või süsteemid praegu jooksevad. Sellest tulenevalt otsustame, mis on need võimalikud tehnoloogiaid, mida antud töö puhul kasutada.

Teiseks,

mis on kõige optimaalsem lahendus ja täidab parimal viisil sinu vajadused.

Kolmandaks,

keelte valiku puhul on oluline silmas pidada ka seda, kes võib olla tulevikus süsteemi edasiarendaja või haldaja. Võib juhtuda, et ei saa valida mingit tehnoloogiat, kui on oht, et keegi süsteemi edasi arendada ei suuda peale meie.

10+ aastat kogemust tarkvaraarenduses ja infosüsteemide loomisel

Meid on äritarkvara loomisel usaldanud:

Milline on koostöö meiega?

Teeme spetsiaalselt sulle

Tarkvaraarendusel läheneme süstemaatiliselt sinu ettevõtte vajadustele ning tulevikuperspektiivile.

Teame, mida teeme

Turvalisus, kiirus, kasutusmugavus, integreeruvus ning sõltumatus platvormist ja seadmest on meie fookuses.

Meie meeskond hoolib

Mõtleme kaasa ja arvestame. Siirast soovi teha head tööd toetab meie läbimõeldud arendusprotsess ja aastatepikkune kogemus.

Soovid lisainformatsiooni? Võta meiega ühendust ja tule tasuta konsultatsioonile.

Hea e-pood on sinu ustav ja väsimatu müügimees – usaldusväärne, funktsionaalne ja vastupidav. Teame, kuidas sellist e-poodi teha.

Arendame e-kaubanduse terviklahendusi väikse ja keskmise suurusega ettevõtetele. Meie pakutavate teenuste hulka kuulub ka uue e-poe loomine, alates ärianalüüsist kuni e-poe juurutamise ja toeni. Analüüsime süvitsi sinu ettevõtte eesmärke ja väljakutseid. Töötame välja erilahendused ning teeme lehe otsingumootoritele meelepäraseks (SEO). Oleme sulle nõu ja jõuga toeks kiiresti muutuvas digimaailmas.

Milliseid e-kaubanduse lahendusi pakume?

 • e-poe erilahendused
 • uue e-poe loomine
 • Directo api (Directo liidestamine)
 • Erply api (Erply liidestamine)
 • e-poe hooldusteenus
 • e-poe haldusteenus
 • majandustarkvara liidestamine
 • kassa- ja laotarkvaraga liidestamine

10+ aastat kogemust e-poodide tegemisel

Meid on e-poe tegemisel usaldanud:

E-poe loomisel järgime paikapandud protsessi

Keerukate projektide puhul on oluline, et arendustiim pööraks e-poe loomisel tähelepanu igale detailile. Web Systemsis oleme aastate jooksul loonud kümneid e-poode ja teame, mida on vaja sujuva ja optimeeritud veebiarendusprotsessi läbiviimiseks. Loe lisaks meie protsessi kohta siit.

Milliseid tehnoloogiaid kasutame e-poodi luues?

Meie e-poed valmivad WordPress ja WooCommerce platvormidele. Sellel on mitu põhjust. Nendele platvormidele tehtud e-poodi on:

 • lihtne hallata
 • lihtne sisu muuta
 • lihtne majandus- ja laohaldustrakvaraga integreerida (loe siit)
 • lihtne edasi arendada täpselt kliendi äri vajadustele vastavaks
 • turvaline

Miks on sulle kui ettevõtjale e-kaubanduses kohalolek oluline?

Esiteks, e-pood on kliendisõbralik!

Rõõmusta oma klienti sellega, et

 • ta saab oma nutiseadet kasutades kasvõi 24/7 sinu e-poes ostelda,
 • tema lemmiktooted on e-poodi sisenedes tal silme ees olemas, ta ei pea neid “riiulite vahelt” otsima,
 • tema tootevalik ei ole piiratud füüsilise poe näol,
 • ta saab lugeda ja võrrelda tootearvustusi!
Teiseks, veebipoes on võimalik jälgida kliendi ostuotsuse protsessi.

Füüsilises poes on peaaegu võimatu ülevaadet saada, kui sageli klient enne ostuotsuse tegemist poodi külastab ja milline on tema käitumine. E-poes saad aga jälgida kliendi iga klikki. See pakub ostuprotsessi kohta väärtuslikku teavet ja sillutab teed turundusvõimalustele (nt hüljatud ostukorvi e-kirjad), et potentsiaalsetele klientidele ostuotsus lihtsamaks teha.

Kolmandaks, tehnoloogiad pakuvad lõputult lahendusi!

Lihtsalt e-poe tegemisest pole kasu, kui sinu veebipood ei kasuta aja- ja jõukohaseid tehnoloogiaid, millega on võimalik oma äriprotsesse kiirendada ja efektiivsemaks muuta. Veebipoe liidestamine makse- ja tarnemeetoditega, lihtne sisuhaldus ja turundus on alles algus. Kasvavale ettevõttele on olulised võimalikult automatiseeritud protsessid ja oma kliendile sihitud tootevaliku pakkumine.

Miks usaldada e-poe tegemine meile?

Teeme veebipoe rätsepalahendusena

Teeme spetsiaalselt sulle disainitud ja arendatud e-poe. Arvestades sinu ettevõtte brändingut, sihtklienti, ärilisi eesmärke ja müügiargumente koostame sinu sihtkliendile suunatud kasutajakogemuse. Erinevatel sihtklientidel on erinevad huvid ja oskuspagas.

Pakume täisteenust

Sul ei ole vaja kulutada oma aega ja ressurssi erinevate valdkondade spetsialistide otsimisele. Pakume täisteenust alates ideede genereerimisest ja disainist kuni edasise teostuse ja toeni. OCTA kaudu pakume turunduslikku tuge nagu sisuloome ja SEO teenus.

Pühendunud meeskond

Meie meeskond hoolib. Mõtleme kaasa ja arvestame. Alates projektijuhist kuni disaineri ja arendajani. Siirast soovi teha head tööd toetab meie läbimõeldud arendusprotsess, vajalik projektijuhtimistarkvara ja aastatepikkune kogemus.

Soovid lisainformatsiooni? Võta meiega ühendust ja tule tasuta konsultatsioonile.