Tarkvaraarendus

Kohandatud tarkvaraarendus on tarkvara planeerimine, arendamine, juurutamine ja hooldamine vastavalt sinu ettevõtte, ärifunktsioonide ja kasutajate vajadustele.

Spetsialiseerume tarkvara ja infosüsteemide arendusele väikse ja keskmise suurusega ettevõtetele. Pakume täisteenust alates analüüsist kuni tarkvara arendamise, juurutamise ja toeni. Alustame eeltööga ja süveneme põhjalikult sinu ettevõtte eesmärkidesse ja väljakutsetesse. Töötame välja strateegia, mis viib eesmärgini.

Mis on kohandatud tarkvaraarenduse eelised?

Kohandatud äritarkvara on olnud paljudele ettevõtetele populaarne valik mitmel põhjusel. Peamiselt sellepärast, et tulemiks on täpselt sinu äri vajadustele vastav toode. Lisaks on tarkvaraarenduse oluliseks plussiks ka integreeruvus ja paindlikkus.

Milliseid tarkvaraarendusi pakume?

  • äritarkvara ja infosüsteemid
  • ärianalüüs
  • infosüsteemide analüüs ja kavandamine
  • äriinfosüsteemid
  • majandustarkvara liidestamine
  • infosüsteemide arendus
  • majandus- ja laotarkvaraga liidestamine
  • siseveebide arendus
  • ärirakenduste arendus
  • MVP prototüüpide arendus
Majandustarkvaraga liidestamine

Liidestus seob sinu äri erinevad keskkonnad omavahel ühtseks tervikuks. See muudab sinu tööd märgatavalt lihtsamaks ja efektiivsemaks. Oleme liidestanud: Directo, Erply, Merit Aktiva, Erply, Eva, Ladu20, Joosep, Excellent, NOOM. Loe liidestamise kohta siit.

Ärirakenduse loomine

Ärirakendus on nutikas viis erinevate ärivajaduste tõhusaks lahendamiseks. Automatiseerimine muudab töövoo sujuvamaks, tõstab ettevõtte efektiivsust ja kättesaadavust.

Portaalide infovahetus

Vahest on ettevõtetel, eriti müügiprotsessis, tarvis eksportida infot alglehelt teise, kolmandasse või lausa neljandasse keskkonda. Paneme toimima nii ühe- ja kahesuunalised infovahetuse portaalide vahel, arvestades iga keskkonna standardite, eripärade ja tingimustega. Meie loodud süsteemide infovahetus on sujuv ja sünkroonid toimivad töökindlalt ning turvaliselt.

Mobiilirakenduse loomine

Mobiilirakendused on üks parimaid viise konkurentidest eristuda ja klientide lojaalsust kasvatada. Loome hübriidrakendusi ja native mobiilirakendusi Android ja iOS platvormidele.

Kuidas me töötame?

Tarkvaraarenduses on projektide puhul tähtis, et meeskond pööraks tarkvara ja infosüsteemide loomisel tähelepanu igale detailile. Web Systemsis oleme aastate jooksul loonud mitmeid süsteeme ja teame, mida on vaja sujuva ja optimeeritud arendusprotsessi läbiviimiseks. Loe lisaks meie protsessi kohta siit.

Milliseid tehnoloogiaid tarkvaraarendusel kasutame?

Kasutame tipptasemel tehnoloogiaid, et pakkuda töökindlaid ja kasutajasõbralikke tarkvaralahendusi. Meie tööriistakomplekt on mitmekülgne, ulatudes TypeScriptist, PHP-st ja JavaScriptist, mis tagavad back-end-funktsionaalsuse, kuni selliste front-end raamistikeni nagu Angular, Vue.js ja Nuxt.js. Andmehalduse jaoks kasutame erinevaid andmebaasisüsteeme, sealhulgas Microsoft SQL, MySQL, PostgreSQL ja MariaDB. Bootstrapi ja TailwindCSS-i abil äratame ellu tundliku ja esteetilise disaini.

Kuidas valida parimad tehnoloogiad?

Esiteks,

tehnoloogia valik sõltub sellest, millises keskkonnas sinu olemasolev süsteem või süsteemid praegu jooksevad. Sellest tulenevalt otsustame, mis on need võimalikud tehnoloogiaid, mida antud töö puhul kasutada.

Teiseks,

mis on kõige optimaalsem lahendus ja täidab parimal viisil sinu vajadused.

Kolmandaks,

keelte valiku puhul on oluline silmas pidada ka seda, kes võib olla tulevikus süsteemi edasiarendaja või haldaja. Võib juhtuda, et ei saa valida mingit tehnoloogiat, kui on oht, et keegi süsteemi edasi arendada ei suuda peale meie.

10+ aastat kogemust tarkvaraarenduses ja infosüsteemide loomisel

Meid on äritarkvara loomisel usaldanud:

Milline on koostöö meiega?

Teeme spetsiaalselt sulle

Tarkvaraarendusel läheneme süstemaatiliselt sinu ettevõtte vajadustele ning tulevikuperspektiivile.

Teame, mida teeme

Turvalisus, kiirus, kasutusmugavus, integreeruvus ning sõltumatus platvormist ja seadmest on meie fookuses.

Meie meeskond hoolib

Mõtleme kaasa ja arvestame. Siirast soovi teha head tööd toetab meie läbimõeldud arendusprotsess ja aastatepikkune kogemus.

Soovid lisainformatsiooni? Võta meiega ühendust ja tule tasuta konsultatsioonile.