Madli.ee

Meie pikaaegne partner, ehitus- ja kinnisvaraarendusettevõte AS Oma Ehitaja, pöördus meie poole palvega aidata luua veebileht uuele ehitatavale korterelamule, mis paikneb pika ja huvitava ajalooga Kitseküla asumis. Loodav veebileht pidi visuaalselt eristuma teistest kinnivaralehtedest ja rõhutama maja eripära.

Madli kinnisvaraarenduse veebilehe disain ja arendus, Web Systems
Madli kinnisvaraarenduse veebilehe disain ja arendus, Web Systems

Töö põhiliseks eesmärgiks oli luua WordPressi peal jooksev ja lihtsalt kasutatava REMiga (real estate manager) veebileht, mille disain rõhutaks uue maja unikaalsust, tooks esile selle huvitava fassaadilahenduse ja liigendatuse, ning annaks ülevaatliku pildi sellest, mida kortermajal uuele koduomanikule ainulaadset pakkuda on.

Madli kinnisvaraarenduse veebilehe disain ja arendus, Web Systems

Kuna kõige suurem rõhk on antud lahenduses just ideel anda majast ülevaade läbi visuaali, mitte teksti, siis otsustasime kasutada vasakult paremale scrolli. Seda väga tihti ei kasutata, kuid antud majaga sobis see ideaalselt. Disain on loodud kasutades veebirakendust Figma, leht on loodud WordPressi baasil ja kasutab meie enda loodud kinnisvara haldamise pluginat (real estate manager ehk REM), mis annab maakleritele võimaluse admin-keskkonnas hinnakirjas ise muuta kõiki korterite andmeid, sealhulgas kas korter on broneeritud või müügis.

2024. aasta kevadel läbis leht uuenduskuuri – teostasime front-end’is mõningad soovitud parandused ja teostasime kogu lehele hoolduse. Mida rohkem on lehel erinevaid alamlehti, sisu ja kasutusel pluginaid, seda olulisem on leht korras hoida. Kui lehe kaudu kogutakse ka kliendiandmeid, on vajalik leht ka turvalisena hoida ja ennetada andmelekkeid.