Kesknõmme Kodud

  • Tehnoloogiad: HTML5, Javascript, MySQL, WordPress, PHP

Oma Ehitaja AS uusarenduse Kesknõmme Kodude veebilehe unikaalne disain eristub teistest, tuues esile animeeritud illustratsioonid, mis lisavad veebilehele elavust ja isikupära. Need illustratsioonid ei ole mitte ainult esteetiliselt nauditavad, vaid edastavad ka Nõmme linnaosa hubast õhkkonda ja ainulaadset vibe’i.

Lisaks esteetilisele küljele on Kesknõmme Kodude veebilehel ka praktilisi funktsioone. “Hinnad ja Plaanid” leht pakub külastajatele võimaluse mugavalt tutvuda erinevate korterite plaanidega. Samuti on saidil aerofoto, mis annab suurepärase ülevaate lähiümbrusest ja aitab külastajatel tutvuda tulevase kodu ümbruskonnaga. Meie meeskond on loonud Kesknõmme Kodude veebilehe, et pakkuda külastajatele mitte ainult esteetilist naudingut, vaid ka kasutusmugavust ja praktilist teavet.

Kesknõmme Kodude kõik korterid on leidnud endale uued omanikud ja seetõttu ei ole veebileht enam aktiivne. Siiski oleme säilitanud mõned ekraanipildid, mis annavad edasi veebilehe olemust ja visuaalset esteetikat, aidates aimu saada selle ainulaadsest disainist.