Kuidas luua täiuslik kinnisvaraveeb: kogemused ja näited Eesti turult

Kinnisvaraveebidega oleme tegelenud juba üle kümne aastat. Meie klientide hulgas on Eesti suurimad kinnisvarabürood ja arendajad nagu Pindi Kinnisvara, 1Partner, Oma Ehitaja, Arco Vara, Raehaus Kinnisvara, Fund Ehitus, IBE Estonia.

Tänu pikaajalisele kogemusele teame, mis ühel heal kinnisvaraveebil olema peab. Seal peab kindlasti olema isehallatav sisuhaldussüsteem, kus maakler saab ise objekti infot muuta ning selle broneerituks/müüduks märkida. Teiseks peab seal olema interaktiivne plaanide ja hindade tabel, mis tähendab seda, et hoone või krundi pildil hiirega liikudes on kõrvalasuvast hinnatabelist näha, mis korteriga tegemist on ja täpsema info saamiseks selle lahti klikkida.

Lisaks tehnilistele lahendustele peab kinnisvaraveebil kindlasti olema väga ilus ja atraktiivne disain. Disain peaks olema värske ja modernne ning intuitiivne ja selge, et kasutajad saaksid lihtsalt ja kiiresti vajaliku informatsiooni üles leida.

Disainist ei tohi kindlasti puududa atraktiivne pildimaterjal. Ilusad videod on ka väga olulised – need annavad kinnisvaraobjektist parema ettekujutuse ja hoiavad kasutajaid pikemalt veebilehel. Toreda detailina võib lisada ka animeeritud illustratsioonid, mis lisavad lehele palju hubasust ja aitavad jutustada antud kinnisvaraarenduse lugu.

Näited projektidest:

Madli arendus

AS Oma Ehitaja palus meil luua veeb uuele ehitatavale korterelamule, mis paikneb pika ja huvitava ajalooga Kitseküla asumis Tallinnas. Loodav veebileht pidi visauaalslet eristuma teistes kinnivaralehtedest ja rõhutama maja eripära, seepärast otsustasime kasutada vasakult paremale scrolli. Seda väga tihti ei kasutata, kuid antud majaga sobis see ideaalselt. https://www.madli.ee/hinnad-plaanid/

Kesknõmme arendus

Väga ilus visuaalne lahendus sai tehtud AS Oma Ehitaja projektile Kesknõmme. Animeeritud illustratsioonide lisamine veebilehele oli suurepärane viis elavdada disaini ning teha leht visuaalselt meeldejäävaks. Animeeritud illustratsioonid on omamoodi lummavad ja loovad veebilehe külastajale positiivse emotsiooni.

Väike-Rae arendus

Raehaus Kinnisvara OÜ-l on Tallinna külje all Rae vallas käsil üks suurem arendus, kus Väike-Rae elamupiirkonda on planeeritud ehitada 24 elumaja, mis valmivad etappidena. Veebilehel oli oluline näidata tervet piirkonda – nii müügis olevaid maju kui ka valmivaid maju. Mugavalt ja arusaadavalt tuli ära lahendada majapõhiselt info kuvamine. Selleks kasutasime piirkonna 3D pilti, kus maja infot kuvatakse tooltipis. https://vaikerae.ee