Kuidas me töötame?

Tipptasemel lahendused veebidisainis ja -arenduses, e-kaubanduses ja digitaalses turunduses. Teenuste kvaliteedi tagab hästi läbimõeldud protsess. Tutvu meie töömeetodi ja teenustega siin.

Eeltöö ja analüüs

Teeme kindlaks, mida teha? Mis eesmärgil teha? Analüüsime sinu toodet/teenust ja turgu. Kaardistame kasutajakogemuse.

Hinnapakkumus

Igakülgses koostöös sinuga sünnib detailne hinnapakkumus, mis võimalikult vähe haiget teeks. Nii sulle kui meile.

Töö ja projektijuht

Kui eelarve on lukku löödud, käärime käised ja asume tööle. Kogu protsessi vältel annab projektijuht sulle regulaarselt ja täpselt ülevaateid asjade käigust ja vastutab, et projekt püsiks kokkulepitud raamides.

UX ja UI disain

Joonistame veebilahenduse vaated ja paneme paika funktsionaalsuse. Disainer loob veebilehe/lahenduse visuaalse välimuse.

Arendustsükkel

Kui disain on paigas, algab arendus. Siin kohtuvad front-end ja back-end arendajad.

Front-end arendus

Front-end arendus tegeleb sellega, mida kasutajad visuaalselt veebilehitsejas või rakenduses näevad. Kasutusel on HTML, CSS kui ka JavaScript (sh Vue.js, Nuxt ja Angular).

Back-end arendus

Back-end arendus vastutab selle eest, et kasutajal veebilehitsejas või -rakenduses kõik kenasti toimiks. Kasutusel on PHP (sh Laravel), MySQL ja MongoDB.

Testimine

Hurraa, töö on valmis! Järgneb range testimine erinevates veebilehitsejates ja seadmetes, et kõik töötaks veatult. Avastatud vead kõrvaldame halastamatult.

Live

Kui testimine oli edukas, tõstame valminud lahenduse vajalikku keskkonda ning muudame kasutajatele kättesaadavaks.

Suhe jätkub

Iga veebilahendus vajab kindlat arenduspartnerit. Seega jätkame tegusa koostööga, nõustame, haldame, hooldame ja disainime. Oleme sulle täisteenust pakkuv digipartner!