Kodulehe hooldus ja haldus

Töö kodulehega ei lõppe lehe live´i minekuga. Kui veebileht juba külastajatele nähtav on, tuleb teha tööd nii sisumuudatuste kui ka tarvkarauuendustega. Kodulehe hooldus ja haldus on lehe veatu ja tõhusa jätkusuutliku toimimise jaoks ülioluline.

Mis saab ning tuleb pärast veebilehe valmimist? Üks võimalus on, et koduleht jääb internetiavarustesse rippuma kuniks viirused ta maha murravad või uuendamata tarkvara tema sujuvat toimimist pärssima hakkab.

Teine võimalus on see, et veebilehte hakatakse regulaarselt hooldama. Nii nagu igaüks meist hoolitseb oma auto või muu vara eest, nii tuleb ka kodulehte hooldada selleks, et ta pikka aega ilus, töökorras ja -kindel püsiks!

Et veebilehed oleksid up-to-date, soovitame kõigile kodulehtedele hooldus- ja haldusteenust. Regulaarse kodulehe haldus- ja hooldusteenusega tagab ettevõte oma äri ühe tähtsaima tööriista sujuva ja tõrgeteta töötamise. Kui ettevõte on kodulehe tegemisse juba niivõrd palju ressurssi investeerinud, siis oleks patt ta lihtsalt ripakile jätta.

Sisu ja tarkvara uuendamine

Selleks, et koduleht ettevõttele maksimaalselt tulu tooks, tuleb temaga pidevalt tööd teha. Esiteks, tuleb uuendada ja optimeerida sisu – pilte, tekste, videosid. Värsket sisu armastavad nii otsingumootorid kui ka kliendid. Teiseks, tuleb silm peal hoida veebi tarkvaral, et iganenud versioon veebi tuksi ei keeraks. Kodulehe haldus- ja hooldusteenuse kliendid saavad rahuliku südamega oma ettevõtte arendustegevustele keskenduda ja veebi tervisliku seisundi eest hoolitsemise meie kätesse jätta.

Soovitused kodulehe parendamiseks

Lisaks rutiinsele veebilehe hooldusele anname omapoolseid soovitusi, kuidas veebi veel paremaks ja atraktiivsemaks teha. Olgu see seotud veebi väljanägemise või funktsionaalsusega, anname sellest igal juhul märku. On siis mõni pilt udune, galeriivaade kole või puudub veebilehel mobiilne versioon – enda teada me seda tähelepanekut ei jäta. Meie poolt edasiantud info põhjal saad otsustada, milliseid uuendusi soovid ellu viia ja millised soovitused ei ole ärile hetkel prioriteetsed.

Kodulehe haldus- ja hooldusteenuse kliendina saad lisaks eelpool nimetatule ka sisu uuendamise meie hooleks jätta. Kui veebilehel on vaja muuta kontakte, pilte, tekste, luua uus sisuleht jms, siis selle asemel, et ise pusima hakata, võib oma soovid meile edastada ja meie juba hoolitseme, et uus info kenasti lehele üles saaks. Meil on meeskonnas ka kompetentsid, et aidata teil uut optimeeritud sisu lähtuvalt sisendist luua.

Soovid lisainformatsiooni? Võta meiega ühendust ja tule tasuta konsultatsioonile!