Veebiarendus

Personaalse disainiga funktsionaalse kodulehe tegemine või veebirakenduse arendamine on sinu äri tõrgeteta toimimiseks ja kasvamiseks äärmiselt oluline. Kodulehe tegemine eeldab tulevikku vaatavat ja usaldusväärset partnerit.

Arendame unikaalseid kodulehti ja veebirakendusi väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele. Kodulehe tegemisel lähtume sinu ja su kliendi huvidest ja vajadustest. Arendame välja erilahendused ning teeme lehe otsingumootorile sõbralikuks (SEO). Oleme sulle toeks pidevalt muutuvas digimaailmas.

Meie veebiarenduse teenused

Meie spetsialiteeti kuuluvad veebiarendusteenused, sh kodulehe tegemine, täidavad kõik ühte eesmärki – tagada sulle ja su klientidele suurepärane kasutajakogemus, hea emotsioon ja seatud ootustele vastavad tulemused.

Kodulehe tegemine

Veebileht on sinu kliendi hoidmiseks ja uute meelitamiseks vaieldamatult üks olulisemaid kanaleid. On raske leida mistahes suurusega ettevõtet, kellel poleks oma kodulehte. Väärt kodulehe tegemine on parim äristrateegia.

Veebirakenduse loomine

Veebirakendus on nutikas viis erinevate ärivajaduste tõhusaks lahendamiseks. Automatiseerimine muudab töövoo sujuvamaks, tõstab ettevõtte efektiivsust ja kättesaadavust.

E-kaubanduse lahendused

Lisaks kodulehe tegemisele valmistame kasutajasõbralikke e-poode, mis on turvalised ja integreeritud kõigi vajalike kolmanda osapoole teenuste ja süsteemidega. Loe e-poe tegemise kohta siit.

Haldus ja hooldus

Töö veebilehe või -rakendusega ei lõppe kunagi. Pärast seda kui veebilahendus juba külastajatele kasutamiseks valmis on, tuleb teha jätkuvalt tööd nii sisumuudatuste kui ka tarvkarauuendustega, et tagada veebilehe jätkusuutlik toimimine.

Veebiarendusel järgime paikapandud protsessi

Keerukate projektide puhul on oluline, et arendustiim pööraks kodulehe tegemisel tähelepanu igale detailile. Web Systemsis oleme aastate jooksul loonud kümneid veebilahendusi ja teame, mida on vaja sujuva ja optimeeritud veebiarendusprotsessi läbiviimiseks. Loe lisaks meie protsessi kohta siit.

Veebiarenduses kasutatavad tehnoloogiad

Veebiarenduse projekti jaoks sobivate tehnoloogiate valimine on arendusprotsessi üks esimesi olulisi samme. Tehnoloogiad mõjutavad otseselt nii veebilahenduse kiirust, turvalisust kui ka sooritust. Kodulehe tegemisel ja veebirakenduste arendamisel kasutatakse mitut tehnoloogiat korraga. Valima peab erinevate programmeerimiskeelte, raamistike, operatsioonisüsteemide, andmebaasi- ja serveritehnoloogiate ning mitmesugusete muude tööriistade seast. Arvestades iga projekti erinevaid vajadusi ja kriteeriume, valime parima võimaliku komplekti tehnoloogiaid.

10+ aastat kogemust kodulehe tegemisel

Aastate jooksul oleme koostööd teinud paljude erinevate klientidega, alates väikeettevõtetest kuni suurte kaubamärkideni. Meie meeskonnal on kogemus ja oskused, et mõista iga projekti ainulaadsust ja see idee tasandilt ellu tuua. Meid on kodulehe tegemisel usaldanud:

Mõnest meie arendusprojektist lähemalt

Miks usaldada oma kodulehe tegemine meile?

Teeme spetsiaalselt sulle!

Kodulehe tegemisel või veebirakenduse loomisel arvestame sinu ettevõtte brändingut, sihtklienti, ärilisi eesmärke ja müügiargumente ning disainime ja arendame selle põhjal sinu sihtkliendile suunatud kasutajakogemuse. Teame, et erinevatel sihtklientidel on erinevad huvid ja oskuspagas.

Pakume täisteenust!

Sul ei ole vaja kulutada oma aega ja ressurssi erinevate valdkondade spetsialistide otsimisele. Pakume täisteenust alates ideede genereerimisest ja disainist kuni edasise teostuse ja toeni. OCTA kaudu pakume ka sisuloomet ja SEO teenust.

Meie meeskond hoolib!

Mõtleme kaasa ja arvestame. Siirast soovi teha head tööd toetab meie läbimõeldud arendusprotsess ja aastatepikkune kogemus.

Soovid lisainformatsiooni? Võta meiega ühendust ja tule tasuta konsultatsioonile.